O nas

Cochise Food – Burgery Łódź

Choć jest to jedno z wielu miejsc serwujących jedzenie na mapie Łodzi, to jednak jest to miejsce wyjątkowe, bo związane z równie wyjątkową postacią. Nazwa Cochise nie jest przypadkowa – pod nią kryje się pamięć o wielkim wodzu plemienia Apache, który nosił właśnie takie imię. To jego upór, odwaga i poszanowanie tradycji pozwoliły na to, by rdzenne plemiona Ameryki Północnej mogą po dziś dzień pielęgnować swoją kulturę i tożsamość.
Nie sposób nie zainspirować się tak wspaniałym, charakternym człowiekiem! Wierzymy, że podobne jak my zachwyceni działaniami wodza Cochise – tak samo i on zachwyciłby się kuchnią, którą mamy przyjemność serwować pod szyldem nawiązującym do jego imienia. Niestety – nie możemy już zaprosić tego wspaniałego wojownika do nas – by cieszyć się jego charyzmą i ugościć pysznym burgerem, ale za to możemy zaprosić Ciebie!Więc jeśli tylko:
  • potrafisz docenić prawdziwy smak świeżego mięsa
  • lubisz klimatyczne miejsca z historią
  • znudziły Cię polskie schabowe czy włoska pizza
to u nas, w COCHISE – poczujesz się jak w niebie!Aż dziw bierze, że to miejsce nie powstało zainspirowane wizją wodza we śnie – a szkoda, bo byłaby to świetna historia. To nie zmienia jednak faktu, że menu u nas faktycznie jest jak z marzeń, natomiast jego świeżość – w 100% realna. Można poczuć to od razu po przekroczeniu progu naszego lokalu.
COCHISE to tradycja i smak. To specyficzne miejsce dla wyjątkowych ludzi, którym nie zależy jedynie i na tym, by dobrze i smacznie zjeść (co oczywiście jest oczywiste;)) ale też, by miło spędzić czas w wyjątkowym klimacie. Wiemy, że atmosferę lokalu tworzy nie tylko zapach z kuchni, ale też i obsługa – stąd warto zauważyć, że tak samo jak nazwa naszego lokalu nie jest przypadkowa, tak samo żaden członek naszej załogi nie znalazł się tu przypadkiem. Połączyła nas pasja do dobrego jedzenia i kultury rdzennych Indian – co naprawdę da się odczuć.

Chcesz się przekonać? Spróbuj! Burgery Łódź

Bo dla nas najważniejsze jest łączyć wszystko, co najlepsze z dwóch światów: Indian i Kowboi – tak samo jak robił to COCHISE dbając o swoich i szanując innych. Dlatego nasze burgery łódź są dobre i duże – dokładnie takie, jakich chcą porządni Indianie i solidni Kowboje.
Którym z nich jesteś? Nieistotne! Każdego ugościmy jak należy. Takiego klimatu nie znajdziesz nigdzie indziej. Naszą „fajką pokoju” jest prawdziwie Indiański burger wykonany z najlepszego gatunku, porządnie wyselekcjonowanej wołowiny z swojskimi dodatkami i mega chrupką bułką!
Ale uwaga – to wciąga! Jesteśmy przekonani, że gdy choć raz odwiedzisz nasze COCHISE BURGERY ŁÓDŹ – tak samo jak Indianie po każdej wyprawie wracali po chillout do ukochanego tipi, tak samo i Ty odwiedzisz nas wkrótce ponownie – po smak, odpoczynek i klimat!
Zapraszamy!